Молодіжне у с.Новомильск

21 Жовтня 2012 року у церкві с.Новомильск, де пастор Приходько Леонід відбулося районне молодіжне зібрання.

Служіння відвідали молодіжний хор ХВЄ м.Здолбунова та молодіжний хор ХВЄ с.Глинск, де взяли участь в служінні співу і проповіді.

Пастор церкви закликав до першої молитви, а брат з помісної церкви закликав народ Божий підтримати молоде покоління і благословити.

Брат з церкви ХВЄ м.Здолунів  Олександр Дубінка поділився проповіддю про милості Божі, які найперше виявляються у маленьких речах. Ми схильні зауважувати великі речі, а малі , ті які кожен день обновляються – не зауважуємо і не дякуємо за них. Зауважте, що ви маєте руки, ноги, можите дихати, істи і т.д… І все це милість Божа.

Третя проповідь братом Сергієм підбадьорювала присутніх дякувати Бога за спасіння.

Закінчив служіння брат Анатолій Кибукевич  закликавши бути лагідним. Лагідність – це моральна якість та  чеснота, чутливість у стосунках і доброта в поведінці, основана на любові, терпінні і милосерді.

Це гарні теоретичні слова, але Біблія подарувала нам яскравий приклад лагідності на практиці – Ісус Христос. Ісус міг би явити Себе могутнім Богом з громами та блискавками, але Він явив себе лагідним і тихим, в’їхав на ослі в Єрусалим і дозволив Себе роп’ясти людям, які не вірили в Нього.

Лагідні більші завойовників – приклад Ісус.

Справжня лагідність – це невід’ємна риса християнина, відродженої людини, проникнутої Духом Святим.

Стань лагідним і побачиш благословіння Боже!