Біблія і ми

Біблія і ми

26 листопада 2012 року в Домі Молитви відбулося молодіжне спілкування.

У гості завітав старший пресвітер церкви Качан Олександр Лавринович – він сказав, що прийшов «так сказать згадати молодість, юність, прекрасні роки».

Він і начав спілкування словами, що все начинається з молитви.

 

Після молитви ділився своїми переживаннями та роздумами Дубінка Саша.

Він показав в маленькій книзі Новий Завіт деякі сторінки в кінці книжки, а саме: на 1 сторінці було написано Бог є любов, що Бог любить нас так само як і батькі дітей, що ми можемо звертатися до нього коли ми не знаємо що робити, коли в нас проблеми він готовий нас вислуховувати ; на 2 сторінці ,що Господь то джерело благословення. Коли ми з ним то нас буде оточувати благодать Господня. Тому не важливо які плани ми собі будуємо і уявляємо, навіть якщо щось не так, нам потрібно розуміти що Бог нас любить, що Господь є велике благословення для тебе і мене.

 

Далі продовжив Сірожа.

Він читав Книгу Римлян 11:32-36 «Ибо всех заключил Бог в непослушание, чтобы всех помиловать.О, бездна богатства и премудрости и ведения Божия! Как непостижимы судьбы Его и неисследимы пути Его! Ибо кто познал ум Господень? Или кто был советником Ему? Или кто дал Ему наперед, чтобы Он должен был воздать? Ибо все из Него, Им и к Нему. Ему слава во веки, аминь.».

Щоб було більш зрозуміло він навів 2 приклади:

1)показав картину, всі уважно на неї гледіли, і потім він забирав , і кожен говорив те, що бачив по порядку, всі замічали різні предмети (біла хустинка, корона, червона хустинка і тд.) і він так пару раз показув і, кожен раз молодь бачила щось нове. І це доказує те, що з кожним разом коли ми читаємо Слово Боже ми пізнаємо щось нове.

2) роздав кожному ідентичні малюнки і попросив щоб кожен порахував скільки квадратиків…

Відповідь була різна 10..16..26…і правильна 30(Іра Кибукевив замітила), і це ще раз доказує , що якщо ми будемо досліджувати Слово Боже то нам більше буде відкриватися Воно.

Можна 10 раз прочитувати те саме Слово,і воно буде те саме, але на 11 раз воно відкриється. І на заключення прочитав Книгу Галатам 1:6-9

Це надихнуло молодь задуматись і зрозуміти, що вивчати і знати Слово Боже – це прекрасно, тоді нам легше буде говорити та звіщати людям про Бога…

 

І на кінець Юра Нестерчук провів дискусію по поводу тему: «Вчення про Христа».

Ми разом розглядали про людську і Божествену природу Ісуса.