Радійте люди спас прийшов !!!

“РадійтелюдиСпас прийшов” –  з таким привітанням 20 січня 2013 року відвідала рівненську церкву ЄХБ (вул.Павлюченка), молодь з церкви ХВЄ м. Здолбунів.

Зібрання розпочав проповіддю диякон церкви м.Здолбунів  Анатолій Кричильский, закликавши всіх присутніх не сумувати, а радіти.

Протягом усього служіння молодь з Здолбунова славила Бога піснями,  віршами, та декламаціями. Брат Юра Нестерчук, Анатолій Кибукевич та пастор церкви смт.Мізоч Кибукевич Григорій ділились словом Божим.

Служіння пройшло благословенно, молодь ділилася з братами та сестрами помісної церкви про Божу любов , яка зійшла з неба для нас, щоб кожен отримав радість спасіння.

Хоча Різдво вже давно позаду, але крізь служіння звучала різдв’яна тематика.

capture-20130128-175649

Після служіння, молодь церкви  провела невелике спілкування, під час якого молодь мала можливість хоч трішки ближче познайомитись. Спілкування було наповнене прекрасним загальним співом. Молодь церкви помісної через “гру”  знайомилась з учасниками спілкування, також  показали відео про молодіжне служіння . На спілкуванні відчутною була атмосфера простоти та щирості.

capture-20130128-175401

 

 

Ми мали можливість підбадьорити та благословити один одного для подальшого служіння, обмінятися побажаннями.

На згадку про нашу зустріч було зроблене спільне фото, а також загальна молитва у тісному крузі.

capture-20130128-175529