Упорядкуй своє життя – візьми щита віри!

20 травня  2013 року у церкві ХВЄ м. Здолбунів відбулося молодіжне спілкування.

931306_416119678486426_1243506022_n[1]

На служіння були запрошені брат Андрій, Майкл і Валентин!

DSC_0006-horz

Перед початком спілкування, Анатолій Кибукевич, прикликав скласти подяку Богу за блага, та довіритись Богу у складностях.

Олександр Кватерчук, проповідник місцевої Церкви ХВЄ м. Здолбунів, закликав молодь до молитви і закликав присутніх, проповідувати Євангелію неспасенним, через добре відношення.

Валентин Опря, працівник Місії “Агапе”, звернувся до молоді із посланням на тему: Упорядкуй своє життя! (1 Коринтян 14:33) “Наша духовність починається із простого, – правильне відношення до себе, і до наших ближніх. Саме так ми можемо прославити Всемогутнього Бога!”

Майкл, працівник Аполегетичного дослідницького центру, виголосив проповідь на тему: Ціна нашого покликання.
Ціна чудес – закладена на полі. Для того, щоби побачити справжні чудеса у своєму житті, потрібно платити певну ціну! “Фарисеї говорили про глобальне, а прості люди приходили із своїми проблемами до Ісуса!” Іноді, ми не можемо собі, скласти ціну, а все що потрібно, представити Богу те, що тебе насправді турбує. Саме на таке прохання, від Бога приходить відповідь!

Андрій Ходорчук, виголосив тему: Божа ВІРА! “Віра – працює там, де закінчуються гроші, дружба, коли не знаєш що буде далі. Але, не зважаючи на те, що буде далі, – Я Вірю!”. Андрій, закликав молодь з повною серйозністю віднестися до свого життя.

Анатолій Кібукевич, молодіжний керівник Церкви ХВЄ, закликав усіх, звершити молитву за Гостей і віддати щиру подяку Богу!

DSC_0034