Чи можна захистити дітей від зла і зробити на них позитивний вплив?

Діти живуть у дуже цікавий і разом з тим непростий час. Засоби масової інформації з постійністю освітлюють факти і події, що примушують нас задуматися, – а чи можуть  діти відчувати себе у цьому світі безпечно?

Не секрет, що сьогодні діти страждають від браку уваги в своїх родинах, стають свідками непристойних сцен, якими наповнені фільми, що транслюються по телебаченню. Свій вільний час діти проводять, занурившись у світ комп’ютерних ігор та інтернету. Що потрібно робити нам, щоб наші діти навчилися приймати вірні рішення, відрізняли добро від зла, мали впевненість в собі, а також були добрими і чуйними один до одного?

Чи можна захистити дітей від зла і зробити на них позитивний вплив?

Так!  Це можливо!

Праця з дітьми – важлива ланка служіння в церкві Ісуса Христа.  Сам Христос в Євангелії від Марка 10:13-16 говорив: «Пустіть дітей до Мене приходити і не бороніть їм, бо таких Царство Боже», а згодом поклав на них руки і благословив.

«Що чули ми і взнали, і батьки наші розказали нам, не приховаємо від дітей своїх, звіщаючи майбутньому роду славу Господа, і силу Його, і все що Він зробив»  (Пс. 77:3-4).

Наше сьогоднішнє  суспільство дуже цього потребує, адже дітям з дитинства пропонують різні види «задоволення», які називаються ГРІХОМ, діти знаходяться під впливом вулиці і друзів, а не батьків і Біблії.

Тому ми маємо йти до таких дітей з метою навчити їх любити Ісуса і поважати Його Слово – Біблію.

Перегляньте відео з важливою інформацією і захоплюючою статистикою