Молитовне віче – 16.03.2014

 

Михайло Паночко, виступ на молитовному віче 16.03.2014

КИЇВ – Незважаючи на дощ і сильний вітер 16 березня 2014 року кілька тисяч християн зібралися на столичному Майдані Незалежності для молитви за мир, єдність, цілісність та суверенітет України.

У Молитовному Віче взяли участь члени Ради Євангельських Протестантських Церков України, яка виступила його організатором, а також представники УАПЦ та УГКЦ, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Відкрив захід єпископ Української автокефальної православної церкви Володимир (Черпак), який разом із усіма звершив молитву «Отче наш».

Також зі сцени на Майдані прозвучали слова з Євангелія та молитви, які звершили голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук, голова Церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко, головуючий у РЄПЦУ Анатолій Гаврилюк та інші єпископи і пастори.

Завершив Молитовне Віче старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. Він закликав усіх українців стати на фундамент віри та звернутися до Бога, від якого прийде допомога і перемога для України від навали російських агресорів.

Михайло Паночко запропонував щонеділі у післяобідній час збиратися на подібні молитовні віче до того часу, коли в Україні завершаться президентські вибори. Присутні на Майдані підтримали цю ініціативу.

Під час заходу пролунали пісні в виконанні молодіжного церковного хору євангельських християн з міста Львова та відомого музиканта Влада Канашина.

Організатори повідомили, що подібні молитовні віче сьогодні відбулися в багатьох містах і селах України, зокрема в Дніпропетровську та Луцьку. А з наступної неділі спільні молитви за Україну плануються в усіх обласних центрах держави.