Я не розповідаю людям про Ісуса, бо я боюся, що не зможу відстояти свої переконання перед невіруючими. Що робити?

​#актуальнепитання

ПИТАННЯ:
Я не розповідаю людям про Ісуса, бо я боюся, що не зможу відстояти свої переконання перед невіруючими.
Що робити?

ВІДПОВІДАЄ:
Анатолій Кибукевич – викладач, керівник молоді м. Здолбунів.

1⃣ Зробити все від вас можливе, щоб мінімізувати причини вашого страху.

А) Правильно налаштуватися. Щоразу, коли вас запитують щось, на що ви не знаєте відповіді, просто будьте чесними і визнайте своє незнання. Не хвилюйся про те, чого ви не знаєте, просто скажіть те, що ви знаєте!

Пам’ятаєте сліпого чоловіка, якого Ісус зцілив? Він не міг відповісти на всі питання, тому він просто сказав: «Я знаю одне. Я був сліпим, але тепер бачу!»

Б) Навчайтесь 
На сьогодні існує багато можливостей, щоб долати незнання, і по євангелизму і по особистому зміцненні та подаланню страху. (Наприклад Джон Максвел – 9 порад, як подолати страх).

2⃣ Змініть стратегію: діліться вірою, а не проповіддю.

А) Замість того, щоб починати з теологічних повчань при спілкуванні з невіруючими, спочатку створіть з ними дружбу 🤝. Живіть життям, яке виявляє любов Христа. Станьте другом людині, якій бажаєте донести Євангелію.

Б) Найкраща форма благовістя – це розказати про стосунки, які ви маєте з Ісусом Христом і чому вони цінні для вас. Просто будьте чесними та розкажіть хто такий Ісус Христос, що Він зробив у вашому житті.

3⃣ Практикуйте досвід інших 

А) Знайдіть більш зрілого чоловіка чи жінку, які бажають і могли б наставляти вас. Всі ми, як «Тимофії», потребуємо «Павла».

Б) Практика більшості християн, які подолали подібний страх наступна: чим більше часу проводимо з Богом у Його Слові, тим впевненіше почуваємо себе говорячи про Нього іншим.

4⃣ Не забуваймо – Ісус розуміє наші страхи. Одна з Його найчастіших заповідей – «Не бійся!».

  • молитися за благословення на розмови;
  • поглиблювати власну віру;
  • використовувати ресурси для благовістя;
  • виховувати культуру, розмовляти про віру;
  • роботу, яку ви розпочали- Господь завершить.