Табірне служіння «Kidscamprv» в умовах війни

Табірне служіння «Kidscamprv»  складається з молоді церкви ХВЄ м. Здолбунова та наших друзів з інших церков.

Сьогоднішні реалії надихнули команду створити нову програму – «Іди за Христом»,  яка є яскравим прикладом того, чому важливо слідувати за Ісусом – навіть тоді коли  здається вже немає  виходу, опускаються руки та втрачається віра в справедливість.

Під час війни було проведено 11 дитячих свят виключно для дітей внутрішньо- переміщених осіб.  Нашою метою було – допомогти відволіктися дітлахам від воєнних дій в країні та разом зануритися в  дружню, табірну атмосферу.

За нашими підрахунками  загальна кількість проведених свят сягнула до 31:

  • 4 – в Україні ( Хмельницька і Київська області)
  • 2 – в Рівненській області ( Дубенський і Рівненський райони)
  • 25 – в Здолбунівському районі.

Перед  початком дитячого свята в розпорядженні кожної дитини були – пензлики та фарби. Основне завдання – залишити власний слід, який ще надовго закарбується в пам’яті. За нашими власними спостереженнями більшість дітлахів малювали – прапор України, державну символіку, записували крилаті та патріотичні фрази.

Після захоплюючої  і такої важливої арт – терапії, дітвора з радістю проходила всі етапи реєстрації та отримувала кольорові, трендові наліпки. Нашим основним бажання було – не тільки подарувати приємні емоції та враження, а й згодом доєднати малечу до не менш цікавого вивчення  та дослідження біблійних істин в помісній Недільній школі.

Про важливість фізичної підготовки ми також не забули, саме тому підготували для дітлашні веселу, ранкову зарядку, яка не тільки додасть бажаної бадьорості, а й подарує порцію позитивних емоцій – на весь день.

Отримавши потужний  заряд енергії, дітвора залюбки перейшла до наступного етапу під назвою – ранкова лінійка. І вже зовсім скоро в залі місцевого будинку культури залунали – дзвінкі, дитячі голоси, які щиро і завзято проголошували : «Я буду йти, я буду йти, бо живу з Ісусом кожен день».

А далі ми бавилися в слідопитів і відгадували таємничі сліди звірів, автомобілів та літаків. Спостерігали за цікавим дійством в основі якого лежала історія про те як,  два герої всіма улюбленого мультфільму «Король Лев», Тімон та його вірний друг – Пумба відправилися на пошуки слідів хижака – тигра. Під час своєї мандрівки, друзям не тільки вдається знайти сліди мешканця джунглів а й виявити, що у всьому, що їх оточує є відбиток руки Творця, а отже це Його неповторний слід.

Нашим основним завданням – було показати дітям, на прикладі улюблених героїв з дитинства  наскільки важливо кожному з нас протягом життя творити добрі справи, та залишити про себе приємну згадку і слід. Вся проповідь директора табору – Кибукевича Анатолія перегукувалася з провідною темою дитячого свята – «Бути послідовниками Христа, означає жити по Його Слову». Ми ще раз переконалися, яким значним є слід Ісуса для всього людства, і для кожного з нас особисто.

Аби дітвора в повній мірі зуміла провести час з користю та розкрити свій творчий потенціал, команда «Kidscamprv»  розробила надзвичайно цікаві локації, на яких можна було почерпнути нових знань, вдосконалити свої вміння у виробах ручної роботи, провести весело час та отримати солодкі і поживні призи.

Локація «Солодка вата» – була за статистикою одною з найвідвідуваніших. І це зрештою зрозуміло, адже навряд чи хтось зможе встояти перед білою, пухкою, наче хмаринкою –ватою. А тим паче діти, які так сильно полюбляють все велике та смачне.

Віджимання, присідання, стрибки на скакалці – все це можна було спробувати на максимально активній локації «Рекорди». Кожен учасник, який  показував унікальний результат не тільки потрапляв до Книги Рекордів «Kidscamprv»  а й отримував почесний титул переможця, і бажаний тріумф.

Після відвідання майстер – класу «Жива лялька» –  мрія відкрити власний, домашній ляльковий театр і тішити цікавими виставами молодших братиків і сестричок – стає реальністю. Дітлашня з радістю оздоблювала своїх ляльок з тканини – намистом, атласними стрічками та наліпками. Процес наскільки захопив дітей, що вони завзято виготовляли ляльки не тільки для себе а й для цілої театральної постановки.

За допомогою новомодного пластиліну «Playdoh» дітвора мала можливість не тільки покращити дрібну моторику рук, а й відчути себе в ролі справжнісіньких – скульпторів. Юні митці виліплювали – домашніх улюбленців, цікаві геометричні фігури, улюблені смаколики та елементи державної символіки.

На цьому перелік локацій не закінчувався, адже їх дійсно – було безліч. Діти з задоволенням поринали в творчий процес і виготовляли власноруч: ведмедиків Тедді з рушників, блокнот, оздоблений бісером та перламутровим намистом, «розумний олівець» з золотим віршем. Протягом свята дітвора могла не тільки вдосконалити свої вміння у виготовленні унікальних виробів – «hand-made» а й настрибатися на батутах і поласувати солодкою і пухкою – ватою.

Свято закінчувалося довгоочікуваним нагородженням – смачними, приємними подарунками, теплими обіймами та щирим, дитячим сміхом. Віримо, що нам вдалося показати приклад для наслідування та залишити добрий слід в кожному – дитячому сердечку. «До цього ви покликані Богом, бо Христос страждав за вас. Він залишив нам приклад, тож ми мусимо йти Його слідами» (Перше Послання до Петра 2: 21)

Табірному служінню «Kidscamprv» вже більше 10 – ти років За це час було проведено сотні таборів в різних селах та містах. Розроблено десятки програм і донесено до тисячі дітей важливу, біблійну істину – «Бо так сильно полюбив Бог це світ, що віддав Свого Єдиного Сина заради того, щоб кожен, хто в Нього увірує, не був загублений, а здобув вічне життя» ( Івана 3:16) Дякуємо Богу за можливість, всі ці роки – сіяти зерно правди в дитячих серцях. Впевнені, що це тільки початок, і попереду на нас чекає ще багато можливостей для євангелізації та виконання Його великої місії.

Вдячні кожному хто молитовно та матеріально підтримує служіння.

Автор – Кричильська Оленка

Хто бажає підтримати матеріально – монобанк