Поділись Різдвом з ближнім

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ ! 

“Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру ” (Ісая 9:5) 

7.01.12  наша молодь привітала співом і подарунками Здолбунівський будинок інтернат, хворих у Здолбунівській районній лікарні.

09.01.12із вісткою про народження Ісуса Христа ми поїхали у Мізоч, де колядували по  домах, та … (на центральній площі, у магазині, у місцевій лікарні, місцевій футбольній команді)

Потім ми поїхали  у Будераж у лікарню – дім престарілих, де також співали і говорили про народження Ісуса – Спасителя світу.

Також відвідали  сім’ю  Петруків, та Сюзанну і Лєночку і привітали і їх із Різдвом Христовим Після цього Ми усі разом поїхали до міського будинку культури, до ялинки,… де також співали різдвяних пісень, роздавали християнські газети, календарі і солодкі подарунки для дітей .

І насамкінець, уже ввечері молодь поїхала також підбадьорити і привітати із Різдвом нашого брата Цамаладзе Давида, який напередодні свята поламав ногу, і не зміг бути на служінні. Відвідуючи хворих, людей похилого віку, дітей і наших братів і сестер ми ділилися із ними тією радістю, що Господь народившись у тілі звичайної дитини, прийшов на цю землю, щоб дати життя нам вічне життя!

 

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!  ЗА ЩО, ЙОМУ ХАЙ БУДЕ СЛАВА ПОВІКИ ВІКІВ!!!