Молодіжне спілкування 23.01.2012

23 січня 2012 року відбулося молодіжне спілкування на тему:  “Основуючись на дорученні Ісуса, що я (ми) маємо робити ?”

Після пісні брат Юра Нестерчук розпочав спілкування зачитавши Мт 7:7 ” Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам;”, та зібравши подяки і прохання серед молоді звершив молитву.

Після молитви керівник молоді Кибукевич Анатолій запропонував кожному висловити свої думки, роздуми та розуміння на рахунок : “що ми маємо родити, маючи Велике доручення Ісуса”.

Кожен із молоді по-черзі  ввисловлював свої роздуми, а брат Анатолій робив після кожного коментар-висновок.

Наприкінці спілкування брат Анатолій  підсумував всі думки , з яких висновок :

Не будьмо лінивими та лукавими (думаючи, як раб із притчі про таланти) : «А що я маю робити і де ?» –  В нас є можливості служити в молодіжному служінні, в нас є служіння в яких потрібно Служити, в нас є в церкві та в нашій місцевості потреба в працівниках відповідальних. Тому Стань Активним працівником на ниві Божій.

Також брат Анатолій даючи відповідь на питання «Чому дехто критикую, «ображає»?» привів в приклад Йосипа. Йосип будучи в тюрмі послужив виночерпію та пекарю і виночерпію сказав : «згадай мене».  Проходив час, але виночерпій не згадав. І це недобре, але Йосип продовжував служити Богу.                                                                 Так і в нашому житті буває : служиш і хочеться, щоб зауважили, визнали і т.д. але інколи відбувається протилежне – критикують, не зауважують і т.д . Але це не привід ображатись і не Служити Богу далі. Так це недобре, не нормально. Але будь вірний Богу і повір прийде час і Ти  станеш визнаним, потрібним Всім. Справді зло, не добро та інші різні  проблеми перемагається ДОБРОМ.   Будьте Добрі!

Заключним словом, закликаючи до молитви,  брат Анатолій іще раз закликав : «Знайти Своє місце у Тілі Христа» та бути Активним Учасником Великого Божого Діла !!