Молодіжне спілкування 06.02.2012

В понеділок 06.02.12р. відбулося молодіжне спілкування.

Вступ перед  молитвою сказав керівник молоді – Анатолій. А після  подячної молитви та прославлення декількома піснями в спілкуванні  взяли участь гості.

Першим засвідчив брат Сергій із Коломиї.

В  його сім’ї є семеро дітей, він – шостий. Та коли ще мама Сергія була вагітна ним, то лікарі сказали що роди приймати не будуть, тому що в них вже і так є п´ятеро дітей. Але це не стало перешкодою для народження його, і з Божою допомогою за 40 км народився Сергій.

Інший випадок розповідав, як одного разу він з його старшим братом та молоддю з їхньої церкви поїхали відпочивати взимку на лижні гірки і там трапилась непередбачена ситуація. Коли він спускався по крутому схилі, втратив рівновагу, впав  до низу і вже не їхав, а котився. Закінчилася Сергієва поїздка в лікарні, де йому наложили гіпс. Як минув місяць, йому зробили   снімок на якому було виявлено, що кістки зрослися неправильно. Йому ломали ногу, і він знову був у гіпсі.Через недовгий термін було виявлено, що кістки знову неправильно зрослись і після цього його перевезли в іншу лікарню де робили операцію, при цому лікарі не давали  гарантії, що він знову буде ходити. Але Слава БОГУ! Бог благословив його здоров´я, і зараз  Сергій стоїть перед нами на своїх ногах, та дякує Богові за чудову милість в його житті!

Другий брат  Андрій Ходорчук виклав семінар на тему “Будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний” від Матвія 5:43-48.

Будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний. На перший погляд це здається нереальним. Чи можна бути досконалими як Бог?
Досконалий – це в грецькому телейос, і воно часто має в грецькому абсолютно специфічне вживання.
Річ характеризується тоді телейос, коли вона виконувала мету, для якої вона була призначена. Наприклад, професійний інструмент.

Людина досконала телейос тоді, коли він виконує мету, для якої він був створений.

Щоб бити досконалим телейос Ісус  вимагає, щоб ми любили АГАПЕ наших ворогів.
Любити агапе, означиє, щоб людина не зробила по відношенню до тебе, як би вона не поводилися з тобою, – ображає  чи засмучує, – ти небудеш відчувати гіркоти і помсти по відношенню до нього, а будеш ставитися до нього з прихильністю.  Агапе – це не почуття, які нам потрібно чекати, що вони прийдуть, агапе – це наше рішення і наступні за цим дії.
Якщо ти любиш хорошу людину – це ще не подвиг. Це не складно робити навітьбез Бога. Нечестиві люди чинять точно так. За що ж тобі тоді нагорода? Святе Письмо говорить ніякої нагороди. Для християнина визначальними в житті повинні бути більш високі принципи, ніж у мирського людини.

Нечестиві люди люблять тільки хороших людей, християнин  повинен любити однаково і хороших і поганих. Але чому до нас такі високі вимоги?

–  Бог буде з нами і буде в нас. І ми в день суду будемо стояти перед престолом Бога і Агнця без страху. У нас буде сміливість, тому що находились в світі, так як і Він.

 Брат Микола Кулакевич задав питання: « Чи знаю я, у чиїх руках знаходжуcь зараз?»

Баскетбольний м´яч в моїх руках коштує приблизно 200 гривень. Баскетбольний м´яч у руках Майкла Джордана коштує 33 мільйони доларів. Все залежить від того, в чиїх він руках.

Палиця в моїх руках встого-на-всього дрючок, яким можна відігнати собаку. Палиця в руках Мойсея розділяє море. Все залежить від того, в чиїх вона руках. …

І якщо щось у ваших руках здається малозначним та нікчемним – віддайте в руки Господа – і він зробить його великим та значним.