Акція “А що для тебе Пасха ?”

Надзвичайну соціальну рекламу розміщено на рекламних щитах  нашого міста 11.04.2012.  На плакатах здолбунівців закликають  задуматись  над  запитанням “А що для тебе Пасха ?” .


Ініціаторами акції стала молодь церкви Християн Віри Євангельскої м.Здолбунів .

Яскраві плакати із риторичним запитанням “А що для тебе Пасха ?”  віднині прикрашають більше 100 рекламних щитів.

Метою проведення даної акції була ціль звернути увагу на справжню суть свята Пасхи.

“бо наша ПасхаХристосза нас у жертву принесений.”   1  кор  5 :7  

Звертаюсь до кожного читача: Бог приготував для вас зовсім іншу долю. Кожного Він полюбив аж до смерті. Щоб не бути повністю знищеним, потрібно стати під захист крові Спасителя, пролитої на Голгофі. Ісус пішов на хрест, щоб ви мали життя в мирі, любові та достатку, і воскрес заради вашого виправдання. Він потрібен вам, щоб оберігати від згубного впливу безбожного світу, щоб змінити хибне мислення на істинне, яке приведе до перемоги у всіх сферах життя. Тільки Божому Синові під силу визволити вас від оков гріха і надихати Святим Духом на праведність, милосердя, доброту.

Повірте у силу крові Ісуса Христа – нашої Пасхи, і губитель обмине вас. Прийміть бездоганну жертву Пасхального Агнця як особисте спасіння та звільнення з єгипту – прообразу царства беззаконня. Тоді величне християнське свято Пасхи набуде для вас істинного значення, бо у ваших душах відродиться божественне начало.

Христос воскрес! Переможна хода життя все ще триває. Приєднуйтесь! Нехай воскресіння Божого Сина дасть вам новий початок у житті та надію на вічність.