Входження в покликання …

14 травня 2012 року молодіжне спілкування церкви ХВЄ м.Здолбунів відвідали студенти національного університету «Острозька академія» – релігієзнавці.

Пастор Євгеній з м.Жашків засвідчив, як закінчивши школу на золоту медаль планував навчатись у Києво-Могилянський академії (перша вища школа та вищий навчальний заклад в Україні) та Бог спланував інше – навчання в Київському Біблійному Інституті, де пережив рясні Божі благословення і покликання служити.

Євгеній закликав молодь: “Не бійся прийняти рішення на заклик Бога!”

 

Брат Мирослав з с.Степань закликав зауважувати роботу Бога в нашому житті – це те, що дає наснагу служити Богу.

 

Андрій Ходорчук виклав семінар на тему “Входження в покликання

На прикладі пророка Єлисея, як він отримав покликання і увійшов до нього, брат Андрій закликав прийняти покликання від Бога.

1.     Бог КЛИЧЕ до покликання!!!

Бог відкриває покликання по-різному:

  • Через особисте відкриття
  • Через покликання на працю з боку пастора помісної церкви або вищестоящих керівників Церкви Христової
  • Через пророцтво і т.д.

Але в будь-якому випадку має бути внутрішнє підтвердження або згода з цим в нашому дусі. Це наше рішення – відгукнутися на цей заклик чи ні.

Отримавши покликання, Єлисей не став тут же пророком. Той плащ, що торкнувся його, був забраний Іллею знову. Ще не прийшов час входження в покликання.  Бог дає покликання, але Він бажає нас підготувати до того, що ми повинні робити для Нього, щоб ми робили це правильно.

Єлисей йде з Іллею, ставши слугою пророка, і майже 18 років ходить з ним, не маючи навіть найменшого уявлення, буде він все-таки пророком чи ні. Можна навести приклади інших людей:

Мойсей – 40 років підготовки, коли він пас овець свого тестя перш, ніж стати вождем Ізраїльського народу

Давид – помазаний на царство в 16 років, а тільки в 30 став царем над Юдою і Веніаміном, і в 36 років над усім Ізраїлем

Павло – імовірно 3 роки провів в пустелі в Аравії (Гал. 1:18), навчаючись від Бога перш, ніж почав своє служіння апостола.

2. Бог ГОТУЄ до покликання !!!

Якщо ми вірні в період підготовки, то обов’язково настане час, коли ми увійдемо в це покликання.

Та людина, яка тільки зацікавлена в духовній кар’єрі і титулах, не буде долати всі ці труднощі і відступить. Вона не готова до повного послуху, адже в неї є власне прагнення для здійснення власних планів.

3. Бог ПОМАЗУЄ на покликання !!!

Помазання не передається по спадковості, воно дається Богом тим, хто його прагне і готовий підпорядкувати себе Божій волію

4.  Бог ЧЕКАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ від покликання !!!

Коли ми працюємо для Бога, ми бачимо, що наш успіх залежить тільки від Нього. І бажаючи бути ефективними в служінні, ми посилено молимося про Божу силу і помазання. Коли ми нічого не робимо, то ми й не відчуваємо цієї потреби в помазанні. Відсутній мотив, який буде спонукати нас ревнувати про це. Як наслідок – автоматичне прохання: «Господи! Дай мені помазання і силу Духа Святого ».

Таким чином з життя Єлисея ми можемо винести добрий приклад: наслідувати в прагненні отримати помазання Духа Святого, не впадати у відчай і мати терпіння, бути наполегливим у досягненні покликання і не проміняти його ні на що інше.