Як добре братам (і сестрам) разом…

18 листопада 2012 року ввечері  відбулося районе молодіжне з’їздне служіння, на якому брали участь :

Пастор церкви ХВЄ с.Глинськ Свірчук Микола звернувся перед молитвою до всіх словами книги Суддів 6:11-16

І закликав, щоб як у Гедеона горіла ревність по Богу так і у нас в серці горіла ревність по Богу і Ділу Божому.

Молодь з Глинська заспівала пісню “З чистим серцем до Тебе я йду”, сестра прочитала на память вірш “Край Блаженства” і молодь з Глинська ще заспівала пісню “Не в тумане и не в миражах хочу видеть Иисуса”

Брат Сергій з церкви ХВЄ м.Здолбунів говорив про стосунки між людьми . Зачитав ПС 54:5-7

Тремтить моє серце в мені, і страхи смертельні напали на мене,  страх та тремтіння на мене найшли, і тривога мене обгорнула… казав я: Коли б я мав крила, немов та голубка, то я полетів би й спочив!

– ЧОМУ ТАКЕ ВІДБУВАЛОСЬ У ДАВИДА? ТОМУ ЩО -13-15:

бож не ворог злорічить на мене, це я переніс би, і не ненависник мій побільшивсь надо мною, я сховався б від нього, але ти, чоловік мені рівня, мій приятель близький і знайомий мені,  яким солодко щиру розмову провадимо, і ходимо до Божого дому серед бурхливого натовпу…   ЯК ХОЧЕТЬСЯ ПОМСТИТИСЬ, АЛЕ – Рим 12:19

Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь.

ТОМУ Довірсь Богу !!!

Пс 54:23: Свого тягара поклади ти на Господа, і тебе Він підтримає, Він ніколи не дасть захитатися праведному!

Продовжили служіння співом гурт молоді з церкви с.Цурків ” Господи, на небосклоне тучи, Господи!”, вірш сестра з Цуркова “Наша доля в руках Божих”, і хор заспівав з Цуркова “Совершенство Твое”.

Третім проповідував брат, Олександр з церкви ХВЄ “Молодіжна”  м.Рівне, про благодать , яка працює над нами з Тит 2:11-14 :

Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса,що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.

У нас є боротьба духа і тіла. Хто перемагає ? – там де ти перебуваєш, кому даєш себе кормити – той і перемагає.

Далі хор з Глинська виконав пісні : “Бог усмотрит все нужди твои”, “Божу веру” і сестра розказала вірш “Ми всі прамуєм в небеса.”

Брат Анатолій, керівник молоді церкви ХВЄ м.Здолбунів, перед молитвою звернув увагу на слова Павла Тимофію

1 Тим. 2:1-4

Інструкція зрозуміла?

Ми часто схильні думати, що я, ми, народ Божий не в силі повливати на розвиток країни, економічні процеси, на уряд , президента, місцеву владу.  Але нам потрібно почути Слово Боже, яке говорить, яка сильна молитва народу Божого. І ніякий уряд, верховна рада , губернатор, і т.д, не зможе змінити виконання Волі Божої. А народ Божий  може повливати і Бог цього бажає. Молиться і не недоцінюйте силу молитви!!!

В Езекіля 22:30 бОГ говорить: І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!

Бог бажає, щоб Його діти навчились не осуджувати ,  заступатися за бідних, хворих, грішних.

Чи не здається вам, що приймаючи на себе роль адвокатів Бога, як це зробили друзі Йова, ми автоматично стаємо обвинувачами людей. Не заступаючи, а засуджуючи ми не виконуємо Волю Бога. Тому, що ці наші”брати менші за нас”  – залишені, щоб ми могли їм явити Бога.

До Естер Мардохей, а сьогодні Бог словами Мардохея до нас : чи не для того Естер досягла ти царства, щоб заступитися за свій народ? Чи не тому деяким дани авторитет, вплив у суспільстві, щоб користуючись своєю репутацією, вони могли допомогти комусь піднятися? Чи не на сьогодні ти “там” чи “т”е маєш щоб помогти?

А до Авраама прийшов Бог і розказав про содом і гомору.  Тут між Авраамом і Богом відбувається справжній торг, немов на близькосхідному базарі.

І хоча в Содомі не знайшлося навіть десяти праведників, Авраам домігся того, чого хотів: життя Лота і його дочок були врятовані

Питання – “І чому Господь так легко погоджувався з Авраамом?” А  Може, Він і Сам хотів явити милість, і просто шукав оборонця, який наважився б просити Його про милосердя?

Я думаю Господь знав, що скаже Авраам і бажав помилувати Лота, тому і вірішив: “скажу Аврааму” – заступиться.

Тепер я думаю про себе, чи коли Бог бажає проявити милість, благодать чи ісцілити когось чи згадує мене , як Авраама – “скажу Толіку”, – “ЗАСТУПИТЬСЯ”. Не осудить, що Лот вибрав краще, а оставив гірше мені, а ЗАСТУПИТЬСЯ!.

Бряття і сестри наш Господь Ісус служив всього 3,5 року, а заступається вже більше 2000 років (Рим 8:34). Якщо – Він Наш Адвокат і Заступник, Тож давайте і ми будемо ЗАСТУПАТИСЯ а не ПРОКУРОРАМИ.

Після загальної пісні “Ти наша радість”, молодь з Цуркова розказала декламацію “Блаженна та людина і той дім”, заспівала пісню “Благословен тот дом”,  вірш “Ти страждаєш, томися і плачеш”, пісню “яке є щастя, що в земній недолі…”.

Закінчив служіння керівник молоді церкви ХВЄ м.Рівне “Молодіжна” Олег Сірман.

Зачитавши від Суд.4:7-9 –  А я приведу до тебе, до Кішонської долини, Сісеру, начальника Явінового війська, і колесниці його, і натовп його, та й дам його в твою руку. І сказав до неї Барак: Якщо ти підеш зо мною, то піду, а якщо не підеш зо мною, не піду. А вона відказала: Піти піду з тобою, тільки не буде твоя слава на тій дорозі, якою ти підеш, бо в руку жінки Господь передасть Сісеру. І встала Девора, і пішла з Бараком до Кедешу.

Та Суд.13:25 –  А Дух Господній почав діяти в ньому в Дановім таборі між Цор’а та між Ештаолом.

Зауважив “як добре, коли Дух Господній манить і використовує нас.”

Закликав, щоб ми як і Барак не зважаючи на славу (“не нам” )служили Богу щиро і вірно!