Читайте Біблію! У ній містяться слова життя, які ведуть нас до повноти і досконалості.

12 листопада 2012 року на молодіжному спілкуванні говорили про Біблію.

На основі   навчальної програми “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”,  першої теми – “Біблія” , молодь один одному розповідала про Слово Боже.

Біблія не є звичайною книгою, навіть не феноменальним, незвичайним явищем, але Божим об’явленням для людини, яке викладено в доступній людям формі і висловлено зрозумілою людям мовою. Біблія не досліджує світобудову і не змінюється зі змінами світогляду. Коли в уявленні людей про будову нашої планетної системи на зміну геоцентричній теорії прийшла геліоцентрична коперниківська, Біблійне оповідання про творення світу не зазнало жодних змін, оскільки воно непохитне і не залежить від уявлення, якою є форма землі – плоскою чи кулястою, довкола сонця чи Землі обертаються планети. Біблія є Словом Божим, яке приходить до нас згори.

Істина не підкорена нам, вона стоїть над нами. Істина не є об’єктом дослідження. Навпаки, вона нас досліджує. Ми маємо підкоритися її авторитетові та прийняти її. Біблія є Святим Письмом, бо вона не є звичайною книгою, міркуваннями чи дослідженнями якогось філософа, але є Божим об’явленням для людини.

Біблія – Найбільший Скарб:

– унікальна точність тексту Біблії.

– унікальний сам зміст Біблії.

– унікальнне поширення Біблії.

– унікальна кількість перекладів Біблії.

– унікальна життєздатність Біблії.

– унікальна тематика Біблії.

Кожному, хто щиро шукає істину, важно уважно дослідити цю унікальну книгу – Біблію.

Також поділившись на групи, молодь працювала над 2 запитаннями:

1. Що для мене на сьогодні РЕАЛЬНО Біблія?

2. Що для мене (НЕРЕАЛЬНО, але можливо по благодатті Божій) Біблія з ласки Божої?

Неможливо перебільшити значення Біблії в житті віруючого.

Ісус так визначив роль Божого Слова: «Не хлібом єдиним буде жити людина, але кожним словом, що виходить з уст Божих» (Луки, 4:4). А ось як апостол Павло описує дві основні характеристики Божого Слова: «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до вивчення, для докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина, до всякого доброго діла готова» (2 Тимофія, 3: 16,17).
Написання Біблії було натхненне Самим Богом; вона є подихом Всемогутнього Бога. Слово Боже повно сили і життя. Почувши це Слово, ми увірували в нього, і наш дух ожив. Воно ж є джерелом духовного харчування, без якого немислимі сильна віра, свята життя та ефективне служіння людям.

Біблія є енциклопедією християнського життя, путівником для християнина. Будучи глибоко духовною книгою, вона в той же час стосується всіх сфер практичної житті суспільства і кожної окремої особистості. У ній відверто говориться про найбільш інтимних питаннях і даються поради, що гарантують успіх завжди і у всьому.

Бог хоче, щоб читання Біблії стало потребою.

Ми повинні знаходити час, будь то вранці, вдень або ввечері, доя читання Божого Слова та роздуми над ним. Коли ми здобуваємо порятунок, наш дух повністю оновлюється – з мертвого перетворюється на живий, здатний спілкуватися з Богом. Однак залишаються розум, сповнений мирських ідей, і плоть, до останньої клітини заражена гріхом. Саме через них у нас виникають всілякі проблеми. Незважаючи на те, що ми стали християнами, зрідка ми будемо здійснювати гріхи, і в цьому винні наш неоновленою розум і наша гріховна плоть.
Ви скажете: «Але що ж робити? Я християнин, і не хочу бути рабом гріха! »Якщо ви хочете повністю звільнитися від влади гріха у своєму житті, вам необхідно оновлювати свій розум Божим Словом і розпинати свою плоть силою Святого Духа.

Отже, Біблія надає нам можливість уникнути гріха, і тепер це залежить повністю від нас самих.
Щоб ви могли це зробити, вам необхідно чітко знати все, про що говорить Біблія. Саме тому ви повинні читати її щодня, використовуючи будь-яку можливість.

Читання Біблії повинно стати частиною вашого життя. Від того, якою мірою ви будете знати Слово, залежить те, яким християнином ви будете, і те, наскільки сильною буде ваша віра. У 17-му вірші 10-ї глави Послання римлянам говориться: «Віра від слухання, я слухання через Слово Христове». Чим більше Слова ви будете знати, тим сильніше буде ваша віра.

Ісус сказав: «Коли ж у Мені і слова Мої у вас зостануться, то, чого хочете, просіть, і буде вам» (Іоанна, 15:7).

Читайте Біблію!

У ній містяться слова життя, які ведуть нас до повноти і досконалості.