Розпочалась реалізація навчальної програми “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

5 листопада 2012 року на молодіжному спілкуванні церкви ХВЄ м.Здолбунів оголосилась реалізація навчальної програми “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”.

Його мета – в жодному разі не замінити Біблію, а систематизовано, цілісно і лаконічно відобразити те, що на підставі Євангелія сповідує ЦХВЄУ, щоб ми усі “думали одне і те ж, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум” (Фил. 2.2).

Навчальний зошит “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”
У навчальному зошиті стисло розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Зокрема, пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення.
Коротко розглянуті питання про важливість молитви, участь віруючого в духовній війні, про загробне життя і майбутнє всього людства.
Подана стисла історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

Завантажити навчальний зошит “Засади віровчення Церкви ХВЄ України” (Засади Віровчення.pdf)

На молодіжному спілкуванні, за участю свідчень молоді, які говорили про необхідність “Вникати в Слово Боже і в себе”, говорили та оцінювали “потребу в вивченні Слова Божого”.

Під час спілкування розглядалися такі “потреби вивчення Слова Божого”:

– Слово Боже дає Життя, а не існування!

– Знання (в тому числі і виконання) Слова Божого = Світло!

– Любов до Слова Божого = Любов до Бога!

– Рівень пізнання Слова Божого = Рівень духовного стану

– Відбивати атаки диявола. (Написано!)

– Щоб правільно говорити, діяти, думати …

– Обізнаність!

Також росповідаючи “Що формує наш світогляд і як” Кибукевич Анатолій мотивував молодь подбати про те, що формує наш світогляд.  А вплив СВІТОГЛЯДУ виливається на ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ.

Тому сьогодні, як ніколи потрібно дбати, щоб саме СЛОВО БОЖЕ ВПЛИВАЛО на світогляд і на ОСОБИСТІСТЬ.