Радість назавжди !!!

18 лютого 2013 року молодь ЦХВЄ м.Здолбунів, спілкуючись, звернула увагу на такі моменти нашого життя:

Славік Корольчук.

Прославляймо Бога!  І не забуваймо повеління Ісусове: Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангеліє. – Це те, без чого я не ХРИСТИЯНИН!

Іра Кибукевич.

Робімо те, за що не будемо жалкувати взавтра. І не робімо те, за що будемо жалкувати взавтра.

Іра Чебиряк.

Ми в змозі ділитись лиш тим, що маємо.

Сірожа Васілік.

Невже нас потрібно заставляти на добрі діла, особливо свідкувати?

Богу приємно, коли ми звершуємо служіння ДОБРОВІЛЬНО.

Кибукевич Анатолій.

«Петро ж із Іваном поглянув на нього й сказав: Подивися на нас!» /Дії 3:4/. Чи можу я так ? Подивись на мене, що Бог в мені зробив. Чи я – тільки говорю, а на мене не дивись!

« І став він поміж умерлими та поміж живими, і затрималась та поразка.» /Числа 16:48/ (Аарон побіг і став посеред живих і мертвих — і зупинилась поразка. Скільки загинуло? А якщо швидше біг  би, більше спаслось? — Так!  Тому швидше БІГАЙМО!)

Звершуючи “Діло Боже” завжди є небезпека, навіть ризик. Так коли Естер йшла до чоловіка свого, царя, був ризик, що помре. Мордохею навть шибениця з розміром його голови. АЛЕ!  – Ні одна зброя зроблена проти вас не буде успішна!

А також продовжуючи серію теми “Плід Духа”, диякон церкви Кричильский Анатолій, навчав молодь “РАДІТИ”.

«Радійте в Господі завсіди, і знову кажу: радійте! » / Фил 4:4/

Радість – це відчуття великого душевного задоволення.

Є різні причини радості. Наприклад, щось отримали, купили, забили гол, полюбили брата/сестру. Але ці джерела – короткочасні.

1. Джерело справжньої радості – у Господа.   

«Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його.
» / ІВ 15:10/

«Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!
» / ІВ 15:11/

А) У Бога – повна радість.

Б) Не залежить від зовнішніх обставин, тому, що все підконтролено Господом. (Навіть, якщо і виноградники не дадуть плоду….. – Авакум)

В) Тому, що Бог – гарант мій.  «І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. » /Рим 8:28/

Г)«Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. » / Лук 2:10/ В Ісусі Христі, ця радість, стала і для нас можлива і реальна.

2. Основна причина радіти – Імена записані в небі!  «Та не радійте тим, що вам коряться духи, але радійте, що ваші ймення записані в небі!» /Лук 10:20/

 

Радість дорослого – коли віддає; а дитя радіє, коли отримує. Хто Ти?

Якщо радості немає.  Проблеми, ситуації, непорозуміння і т.д… Ісус говорить:

 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.

/Мт 11:28-29/