Шануй батька свого і матір свою

3 березня 2013 року вечірнє служіння було присвячене батькам. Зібрання проводилося у цікавому та незвичайному форматі, в саме: молодь церкви разом з дітьми співала, розказувала вірші, декламації, які були присвячені батькам.

В кінці першої части керівник молоді Кибукевич Анатолій та Оленка Гайдучик подякували батькам за їхню любов, попросили прощення за різні непорозуміння та пообіцяли бути кращими. Завершив першу частину молитвою подяки Кибукевич Анатолій.

У другій  частині зібрання брат Олександр Колесник, з м.Рівне викладав тему : “Чий це слід!”

Ми живемо в світі «слідів». Саме виявлення слідів допомагає людині в пошуці  відповідей на багато питань. наприклад : Відбитки пальців – часто допомагають знайти злодія, слід від шини автомобіля – допомагає у рослідуванні…., сліди від взуття і інші сліди над якими задіяні експерти, працюють лабораторії щоб відповісти на питання “чий це слід?”.
В житті  люди теж часто задають питання: «Чий це слід?».

Все це відноситься до того, що ми сьогодні називаємо «наслідив», тобто залишив після себе те, що згодом може вказати на господаря, тобто того, хто скоїв щось.
Про сліди, які залишають батьки у своєму житті.

Батьки намагаються зробити щось, досягти чогось; просто хочуть залишити після себе слід в цьому житті.  Але вони дуже зайняті, всі в клопотах, суєтіі і забувають, що саме діти і є їх слідом.  Діти – це сліди в житті, залишені своїми батьками.  

Кожним батькам потрібно задати собі запитання: “Що діти знають про нас? Тобто, який слід залишили батьки в їх житті?

1 книга Царів 3:14

А якщо ти ходитимеш Моїми дорогами, щоб дотримувати постанови Мої та заповіді Мої, як ходив був батько твій Давид, то продовжу дні твої!

Те, що Бог приводить в приклад з життя Давида – він ходив шляхом Божим, зберігаючи устави та заповіді Божі – це те , що  Давид залишив після себе слід.
– Слід, що залишається батьками, повинен бути таким, щоб його можна було помітити без спеціального обладнання або спеціальних засобів.
– Якщо  батьки ходять перед Богом, то це повинно бути та-ким, щоб діти без особливих зусиль змогли це побачити.
Зверніть увагу на те, що про ходінні Давида перед Богом згадується двічі. І що дуже важливо – Соломон знав про це сам особисто (перша згадка). Він говорить (6ст.): «І сказав Соломон: Ти зробив Своєму рабові Давидові, батькові моєму, велику милість за те, що він ходив перед лицем Твоїм правдою та праведністю, та простотою серця з Тобою, Ти зберіг йому цю велику милість і дав йому сина, що сидить на його троні, як є й цього дня ».

Вираз «як Давид» – це може вказувати на наступне:
1. Приклад, якість. Ми дивимося, що саме робив Давид, і яким чином. Це вказує на те, що конкретно потрібно робити, щоб бути схожим на Давида.
2. Причина. Робити те, що Бог вимагає з тієї причини, що батько твій це робив і був благословенний.

Слід батьків у житті дітей – це не відбитки пальців, які видно тільки при використанні спеціального обладнання.
Це має бути щось видиме, конкретне, помітне, яскраве.

 

Після проповіді молодь церкви привітала всіх мам -квітками, а татусів -откритками.

 

Діти зобов’язані любити батьків не тільки на словах, але і в справах щоденного життя. Як Господь Бог благос ловляє добрих дітей, так само він карає за брак пошани, послуху й любові до батьків.