Цінуйте можливості, які Бог дає.

17 червня 2013 року на молодіжному спілкуванні старші (сім’я Трофімчуків Саша та Люда, диякони церкви Мулярчук Олександр та Кричильский Анатолій), ділячись переживанням власного життя, благословляли молодь на життя.

Розпочав спілкування Кибукевич Анатолій, розповівши коротко про найбільший власний «виховуючий фактор»  у своєму вихованні – знати і розуміти ту ціну, яку заплатив Ісус, заплатили наші  батьки,  наші попередники.   Нам інколи здається, що ми, молоді, краще знаєм за старших, але це лише тому, як сказав хтось: “Якщо ми можемо бачити далі, то лише тому, що стоїмо на плечах велетнів”.Тому нам важливо знати і цінувати опит старших.

Трофімчук Людмила розповіла, як не раз робила помилки з грошима. Але потрібно просити у Бога мудрості і вчитися.

Тому побажала молоді зауважити на те, що гроші це подарок . Як використаєш , від тебе залежить. Гроші це також – слуги. Як розпорядися, від тебе залежить.

Продовжуючи думку дружини, Олександр,  на прикладі власного та сімейного життя порадив молоді:

–          Давайте десятину. (Вони з дружиною після весілля відали десятину і почали давати десятину Богу. Нічого не маючи почали отримувати Божі благословення – робота появилась, пізніше машина, будинок і т.д.

–          Не ставте гроші цінніше за служіння.

–          Навчиться говорити витратам –«Ні». (Бог обіцяє задовольняти потреби , а не амбіції.)

 

Мулярчук Олександр передав свій багатющий досвід (за 51 рік) молодому поколінню.  На конкретних прикладах свого життя, Олександр, наголошував, що весь час Бог вчить та загартовує нас, і найголовніше не залишає нас, а напроти дбає про нас. Побажав молоді цінувати, те що Бог дає  та не бути «розбалуваними», але просить у Бога мудрості.

Кричильский Анатолій також згадавши моменти власного життя, підкреслив, що вони жили в інший час.  Але бажання наші і проблеми з якими зустрічаємось – схожі. Тому побажав:

– цінувати можливості, які Бог дає.

– Жити по принципах слова Божого.

– Пильнуйте.

Закінчили молодіжне спілкування молитвою благословення за молодь.

DSC_0476