БОГОВІ ПОДЯКА ЗА ХЛІБ, ЗА МИР, ЗА УКРАЇНУ!

У м. Здолбунові  в будинку культури цементників 20 жовтня 2013 року відбулося  свято подяки Господу.

 

GmO2v03yPHo[1]

Мета зібрання відображена в його девізі: «Богові подяка за хліб, за мир, за Україну!»  Представники церкви ХВЄ здолбунівського району  зібралися разом, щоб принести молитви подяки Богові за добробут та мир в Україні. На  святі були присутні не тільки члени місцевих церков, а також місцеві жителі (усі бажаючі, вхід є вільним).

Розпочав  свято  хор із церкви м. Здолбунів прославляючи Господа у псалмі  «Слався, слався, вічний Бог», після пісні із словом Божим звернувся до всіх присутніх заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Рівненщини Степан Євтушенко.

 

6FcQ3IJDKfc[1]

Після чого розпочалась насичена програма музики, співу, віршів та поем у виконанні духового оркестру із с. Заруддя, молодіжного та чоловічого хору із церкви м. Здолбунів, молодіжного хору із с. П’ятигори, гурту із м. Здолбунів та гурту із с. Глинськ. Всі учасники засвідчили своїми творами, що християни України вдячні Богові та закликають інших практикувати цю загальнолюдську традицію.

L5oATIS51Gg[1]

 

XNM7MS9A_kI[1]

 

oAGp6lBK9sM[1]

 

mWl6FNjuMgM[1]

Розділити з усіма присутніми  радість та дати настанови приїхали гості – Вознюк Віктор Володимирович, завідувач відділу освіти Церкви ХВЄ України та  єпископ церкви ХВЄ Рівненщини  Боришкевич Віктор Дем’янович. Священнослужителі говорили про важливість вдячності і закликали кожного бути вдячним.

QXxAR67g7Xw[1]

 

cEG72jatqfY[1]

 

 

“Ми переконані, що таке спільне святкування духовно збагатить український народ, буде доброю нагодою до подальшої консолідації суспільства на підвалинах Божого Слова, християнської моралі і любові до ближнього”.