ХТО МОЯ СІМ’Я ?

30 липня 2012 на 20:00 відбулося молодіжне спілкування, де кожен із молоді розповів про своє життя .

Керівник молоді Анатолій зробив вступ  розповівши  без чого не можливо побудувати добрі взаємовідносини, перебувати у любові – без  щирості, відкритості.

Неможливо побудувати глибокі відносини не відкриваючись, не розкриваючи свою душу. Багато хто вже мають негативний досвід і душевні рани, і не хочуть відкриватися. Відторгнутість, почуття знехтуваності, зради, образи руйнують основу будь-яких відносин – довіру. І виникає страх перед новими відносинами як такими, тому що вони асоціюються з душевним болем, і люди підсвідомо уникають їх, хоча страждають від самотності. Інколи відчуття знедоленої людини породжує всілякі комплекси, занижену самооцінку. Але необхідно побороти в собі цей страх.

Після вступу кожен з присутніх ділився своїм життям , своїми перживаннями, своїми мріями.

Під час спілкування було помітно, що тих кого ми добре знаєм – виявляється не все знаємо, не знаємо важливих переживань, мрій і т.д…

При закінченні брат Анатолій  коротко підвів підсумок:

Не будьте тільки споживачем відносин, будь-які відносини, а тим більше дружба передбачають обмін, взаємність.  Якщо хтось не збирається будувати відносини, то вони приречені. Не ставте занадто високих вимог до людей, вони всього лише люди зі своїми недоліками і достоїнствами. Хто хоче мати друзів, той сам повинен бути доброзичливим. Простота, відкритість, повага і розуміння інших, тактовність і готовність прийти на допомогу є основними інструментами у пошуку друзів і налагодженні відносин у всіх сферах життя. Спілкуйтеся з людьми. Ніколи не принижуйте інших (особливо при людях) і не висміюйте – це не робить вам честі, а якщо ви бачите, що людина потребує виправлення, поговоріть спокійно про це сам на сам з нею. Послухає – добре, ні – це вже її справа. Цікавтесь іншими, будьте щирі і відкриті – Божі благословіння прийдуть у ваші взаємовіднисини , у нашу сімю.