Як стати зрозумілим для невоцерковленої молоді …

У церкві ХВЄ м. Здолбунів  17  Вересня 2012 року відбулося молодіжне спілкування за участю Валентина Опрі.

Молодіжне спілкування розпочав молодіжний керівник церкви  Анатолій Кибукевич  молитвою.
Засвідчив  про місіонерську працю в АР Крим брат Сергій.  «Не легко на місіонерській праці.  Але коли Бог кличе, то не дасть тобі спокою. Так багато людей сьогодні потребує милості і прощення…»

Брат Сергій закликав молодь до активного служіння Богу у всіх сферах нашого життя.
Валентин Опря Проповідник-журналіст виголосив тему:  “Як стати зрозумілим для невоцерковленої молоді і при тому, самому залишатися вірним Богу?”

Брат прочитав Євангелія від Марка 4:2125, і 1 Коринтян 12:12-27. Саме на цих текстах Валентин побудував своє звернення до молоді.
Ось декілька важливих думок із його звернення:

1) Здорова атмосфера у молодіжній спільноті. Важливо нам довіряти один одному і допомагати;

2) Хто ти? Знати хто я в Ісусі Христі і узагалі: Чому я вірю у Бога? Чи є у мене мрії відносно майбутнього;

3) У світських людей свої цінності! Світські люди отримують радість через душевне спілкування і тілесні задоволення. «Для того щоб зрозуміти невоцерковлених людей, потрібно вивчити їхній стан життя, тобто якими цінностями вони живуть. Підіть у соціальну службу і поцікавтеся, як молодь вашого міста проводить свій вільний час. Студенти які навчаються можуть на своїх місцях проповідувати Євангелію через своє ставлення до ближніх».

Валентин зазначив, можливо через вас студенти, Бог хоче щоби в університеті утворилася християнська спільно в якій прославляється Боже ім’я і кожен студент може бути впевненим, що саме у тій спільноті для нього є місце?

Свою промову Валентин завершив молитвою за молодь Здолбунова.
На завершення, молодіжний керівник Церкви ХВЄ м. Здолбунів  звершив молитву за гостя і молодь місцевої церкви. Перед тим він зазначив: Нам потрібно молитися за нашу долю, рідних і близьких, а Бог знає як вирішити наші проблеми. Це звернення він побудував прочитавши Книгу пророка Єзекіїля 37:1-9.

Молодіжне спілкування завершилося, а наше життя продовжується, тому потрібно робити добрі висновки із того що почули і діяти згідно того, як бажає Бог.