«З уст дітей й немовлят учинив ти хвалу…»

«З уст дітей й немовлят учинив ти хвалу…» Псалом 8:3

 

На ранковому служінні у нашій церкві, 23.09.2012р., служив дитячий районний хор, в якому приймали участь майже всі діти церков ХВЄ нашого району.

 

Під час служіння всі присутні (а зал був переповнений) слухали чудові вірші та повчальні проповіді пасторів нашого району, прекрасний щирий спів хору, яким керували три диригенти: Колесник Анастасія (с.П’тигори), Кальчук Світлана (м.Здолбунів) та Середюк Володимир (м.Луцьк).

 

Розпочинаючи служіння, Василь Степанович закликав церкву молитися за дітей, щоб Бог беріг їх в цьому світі. Також проповідували: Кибукевич Г. (смт.Мізоч), Котяй П. (с.П’ятигори), Корольчук М. (с.Цурків), Свірчук М. (с.Глинськ). Закінчуючи служіння районний пресвітер Качан Олександр Лаврінович дав короткі поради для усіх дітей як поступати відносно своїх батьків, закликав постійно їх любити, цінувати, слухати, берегти…

В середині служіння була звершена молитва за усіх дітей Здолбунівського району.

При закінченні служіння в молитві благословляли усіх вчителів навчальних шкіл району.

Також на служінні був присутній гість з Бразилії – Євген, який розповів трошки про себе, та про те як його родина потрапила до Бразилії.

 

Велику подяку висловлюємо усім, хто брав участь в організації всього служіння, а також усім дітям, які пожертвували своїм часом і приходили на репетиції. Нехай Господь усіх рясно благословить.

«А сам Бог миру нехай завжди дасть вам мир усяким способом. Господь з вами всіма…»

2Солунян 3:16