Свято Жнив – 2012

30  вересня 2012 року у церкві ХВЄ м.Здолбунів відбулося святкування подяки Богові .

Господня милість і Його благословіння, які Він виливає на наш край зворушують серце і викликають почуття вдячності. Варто щодня дякувати Богу за мирне небо над головою, за хліб і воду, за відсутність у нас стихійних лих, за свободу проповіді Євангелії.

Диякон церкви Кричильский Анатолій закликав до молитви, після якої сімя Мулярчуків виконали псалом “Молитва”.

У служінні приняли також участь – основний хор церкви, молодіжний хор,чоловічий хор, діти , гурти, а також служили словом нестерчук Володимир, Нестерчук Василь, Рудишин Микола, Корольчук,   Качан Олександр, Кондратюк Василь.

 

 

Через проповіді, вірші, пісні  можна було зауважити , що значення свята жнив – багатообразне.  Але перш за все – це вдячність Богу за спасінння, а також за дари землі, різноманіття дивних плодів даних людині для споживання.

Нехай допоможе нам Господь ніколи не забувати дякувати Йому і віддавати належну славу !

 

Діти прославили  Бога піснею  “Він поміч і відрада..”.

Було звершенно декілька молитв , в яких церква дякувала Богові не лише за плоди землі, але й за духовні благословіння.

 

Чоловічий хор виконав  пісні “Куди від Духа Твого…” і  “Что посеял”.

 

 

Молодіжний хор прославив Бога піснею “Благословенне Боже імя”.

Свято жнив – час аналізу та роздумів про вічність, бо «жнива кінець віку» (Мт 13:39). «Жниво землі» швидко дозріває.  І ознаки цього стають усе більш грізними. Цей рік приніс чимало випробувань і нашій країні, і іншим по всьому світі : глобальні стихійні лиха, воєнні конфлікти, епідемії. Лише Господь, Який  наближається, може дати душі надію і спокій. Тому як Його Церква будемо голосніше звіщати про вічне спасіння в Ісусі Христі, поки час благодаті триває.  Пам’ятаймо також, що ми жнемо й те, що сіяли наші попередники, мріючи про таку  свободу проповіді, яку нині ми маємо в Україні. Тому будемо ревними!

Закінчилося зібрання святковим обідом, яке вже стало звичним для нашої церкви.