Чи розумієш ти реальний стан речей?

18 Березня 2013 року, у Церкві ХВЄ м.Здолбунів відбулося молодіжне спілкування на тему: Плоди Духа, МИЛОСЕРДЯ!

Анатолій Кібукевич, молодіжний керівник, закликав молодь до щирої молитви і нагадав про важливість служити одне одному. Анатолій розказав історію, про спасіння утопаючого: фахівець по спасінню утопаючих, не одразу взявся спати, і люди кричали, мовляв: чого, стоїш, ти ж фахівець, спасай утопаючого. Саме тоді, коли той втратив усілякі зусилля, спаситель допоміг утопаючому… Так само і Бог, спасає, але тоді, коли ми втратили усяку силу і шукаємо поміч у Бога.

Молодь, перед викладом теми, поставила постановку на тему: Добрий Самарянин. «Ця історія говорить про нас із вами, дорога молоде. Ми інколи буваємо зайняті собою, служінням, і важливими справами, що не зауважуємо коло себе тих людей, які побиті життям… Тільки Самарянин зміг побачити на обочині життя покаліченого і подати йому необхідну допомогу».

Анжела привела цікаву аналогію до притчі Про самарянина: «Ми також, подібно цим розбійникам, можемо не фізично, але своїми недобрими словами, ранити свого ближнього. Тому, будьмо обережні і чуйні до свого ближнього»

Валентин Опря, працівник Місії «Агапе», виклав тему: Плід Духа, – Милосердя! «Милість – це добре і великодушне ставлення до свого ближнього. Милість – це співчуття і співпереживання своєму ближньому. Помилувати може тільки той, хто розуміє реальний стан речей і готовий прийняти ближнього таким, як він є і надати потрібну допомогу».

 

Валентин Опря